Zelf Colloïdaal zilver maken!
Colloïdaal Zilver van hoge kwaliteit is eenvoudig zelf te maken. Als u het eenvoudig voor eigen gebruik wilt doen heeft u nodig:
- Twee staafjes 99.9% zuiver zilver (ook wel medisch zilver of fijn zilver genoemd) 2mm dik en 12,5 cm lang. Gebruik nooit zilveren sieraden, dat zilver bevat meestal metalen om het o.a. slijtvast te maken en die zouden dan ook in ons zilverwater komen.
- Drie 9 Volt batterijtjes. De batterijtjes gaan heel lang mee het is dus niet nodig een netspanning adapter te gebruiken.
- Een hitte bestendig glas om het Colloïdaal Zilver in te maken. Gebruik nooit een metalen of plastic beker.
- En een goede kwaliteit gedestilleerd water, bij voorkeur bewaard in glazen flessen. Gebruik alleen in noodgevallen Spa bronwater of gefilterd water. Liever geen reversed osmose water, dat is té zuiver (reversed osmose water is een isolator voor stroom)
- Gebruik geen plastic flessen of gebruiksvoorwerpen. Water in een plastic fles geeft een minimale maar ongewilde chemische reactie die een mindere kwaliteit Colloïdaal Zilver oplevert.
- Verder hebben we een donker gekleurd glazen flesje nodig om ons Colloïdaal Zilver in te bewaren. Licht oxideert zilver en dan wordt het CZ zwart en onaantrekkelijk vandaar het bruine flesje.

Het is altijd mogelijk een speciaal elektrolyseapparaat te gebruiken voor het zelf maken van Colloïdaal zilver maar dat is niet echt nodig. Meestal bestaat een dergelijk apparaat uit een elektronisch tijdklokje, een stroombegrenzer, een spanning verdriedubbelbaar (maakt van 9 Volt 27 Volt) en een rij lampjes die de diverse toestanden aangeven. De basis van een dergelijk apparaat is altijd 27 Volt, en dat gebruiken we hier ook.
Zet de drie batterijtjes is serie en verbind ze met de zilverelektroden.
dompel de zilverelektroden onder in het water en zorg ervoor dat ze ongeveer minimaal twee cm uit elkaar blijven. Een kroonsteentje houd de staafjes prima op afstand. Zorg ervoor dat de staafjes nooit tegen elkaar komen, dan zouden de batterijen snel leeg zijn.
Tijdsduur 10-20 minuten, in het begin gaat het proces langzaam, daarna gaat het sneller.
Gebruik water zo heet mogelijk. Koud water kan ook, dat wordt he CZ licht wit-melkachtig
Maak de staafjes zilver na ieder gebruik weer schoon met b.v. een sponsje Scotch-Brite™
Complete zilvermaker inclusief zilverstaafjes van 99,9% zuiver zilver is hier te bestellen. excl. batterijen voor €30,-
Succes met het zelf colloidaal zilver maken.
Colloïdaal zilver is géén geneesmiddel, er wordt en mag ook volgens de wet, geen link ernaar gelegd worden, Colloïdaal zilver is een voedingssupplement en dus een hulpmiddel.
|